BABY FABRIC SOFTENER SWEET

1000 Lekë

  • Zbutësi Sweet Lullaby i ATTITUDE do t’i lërë rrobat e fëmijës suaj komode, të buta dhe me një aromë qetësuese të luleve për një gjumë të mirë!
  • Formula jonë e zbutësit të rrobave me bazë bimore dhe minerale, efikase dhe hipoalergjike për të freskuar rrobat
  • Rrobat e foshnjave tuaja do të jenë aq të përqafueshme dhe të lumtura sa ai vete!

Out of stock

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro