DOWN N’ DIRTY CONDITIONER

2400 Lekë

  • Kondicioneri i ri Down N ’Dirty i Bed Head eshte një formulim epik pastrues dhe detoksifikues. Nëse e keni dashuruar  kondicionerin BH Totally Beachin, do ta pëlqeni Down N ’Dirty!
  • Ky kondicioner i lehtë është përmirësuar ne nivelin më të lartë të kompleksit të kondicionimit të TIGI për përfitime superiore të lagështisë dhe flokëve.
  • Formuluar me Detangle dhe Protect Complex ai zbut, ç’koklavit, ndihmon në riparimin e shenjave të dukshme të dëmtimit të flokëve dhe rrit rezistencën e flokëve ndaj dëmtimeve në të ardhmen.
  • Permban mikro-grimca kondicionuese për të ndihmuar në riparimin e sipërfaqes së flokëve , Glicerinë për hidratimin, Aloe Vera që njihet për vetitë e tij ushqyese dhe qetësuese, Lëngu i Kastravecit një zbutës natyral dhe Vitamina E si burim i proteinave dhe një antioksidant i fuqishëm. Aromë pikante agrumesh energjike.
DOWN N’ DIRTY CONDITIONER

2400 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro