Egyptian Sunset Fragrance Lamp (L)

6400 Lekë

Shkëlqimi i thesareve egjiptiane të fshehura nën rërë mund të zbulohen në këtë llambë aromatike magjepsëse.

Ngjyrat e djegura me rërë të verdhë dhe qelibar zbulojnë copa mozaiku të artë që vezullojnë. Me prekje delikate të vjollcës së muzgut dhe një kapak ari, kjo llambë është një zbulim i vërtetë.

Të bukura, elegante dhe të dëshirueshme – Llambat tona të Parfumit do ta mbushin botën tuaj me aromë si asgjë tjetër. Duke përdorur një teknikë djegieje katalitike, llambat tona pastrojnë, freskojnë dhe aromatizojnë në mënyrë aktive ajrin në shtëpi, duke hequr erërat e pakendshme dhe ndotësit. Perdoreni jo me shume se 30-40 min ne ndezje dhe do te perftoni nje arome te mrekullueshme duke pastruar dhe ajrin e ambientit tuaj

Egyptian Sunset Fragrance Lamp (L)

6400 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro