Sleep Lamp Fragrance

2400 Lekë

Perzierja fantastike e lavanderit se embel, ekstraktet e gjethes se portokallit dhe sherebeles se paster, qeteson dhe relakson trupin dhe mendjen tuaj, duke ju rrembyer ne gjume te qete e endrra te bukura.

Parfumet tona të Aromaterapisë përmbajnë vajra esencialë dhe janë mënyra e përsosur për të qetësuar shqisat. Vjen ne paketim 500ml

Notat e aromes :

  • Lavander
  • Vaj esencial i gjethes se portokallit
  • Sherebele e paster
Sleep Lamp Fragrance

2400 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro