GIMME GRIP CONDITIONER

2400 Lekë

  • Ky kondicioner strukturor përmban një nxitje shtesë të mirësisë hidratuese (përmes Glicerinës) për të përmirësuar pamjen e flokeve. Ndihmon në dhënien e ndjesisë së flokëve të ditës së dytë, duke shtuar menjëherë volum dhe strukture Ai gjithashtu mbush fijet individuale të flokëve, duke i bere të duken më të trashë – në të njëjtën kohë me hidratues dhe kondicionues.
  • Formuluar me Teknologjinë Uploader që i jep mundesi flokut te holle dhe te sheshte te memorizojne volumin, Ekstraktet e Pomegrante, te njohur për aftësitë e tyre antioksiduese dhe Ekstrakti Guarana, një stimulues i forte, i njohur për vetitë e tij terapeutike.
  • Aromë e frutave te kuqe. Ideale per floke te holle dhe te sheshte. Aplikohet ne gjatesi pas shampos, duke e lene te veproje 3-5 minuta, me pas shpelaje me uje te bollshem Per rezultate me te mira perdoreni me Shampon Gimme grip
GIMME GRIP CONDITIONER

2400 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro