COLOUR GODDESS Shampo & Conditioner

Original price was: 4600 Lekë.Current price is: 3680 Lekë.

  • Kjo shampo dhe balsam per floke te lyer eshte e mbushur me vaj për të ndihmuar në mirëmbajtjen e ngjyrave dhe për të mbajtur ato te gjalla dhe elektrike.
  • Pastron thellësisht, ushqen dhe zbut në mënyrë që flokët të lihen të freskët, të shëndetshëm dhe te pa elektrizuar.
  • Formuluar me Vitaminë E dhe Farat e Linit që janë lëndë ushqyese thelbësore dhe antioksidantë të fuqishëm, Vaji i Kokosit është i pasur me acide yndyrore dhe dihet se depërton thelle per te zbutur flokët e lyer, Amodimethicone për të zbutur elektrizimin, shpupuritjen dhe qendrimin statik, Vajin e Bajames së ëmbël për hidratim dhe ushqim., dhe Keratin që ndihmon në strukturimin dhe riparimin e flokëve të dëmtuar.
  • Aromë kafe/karamel.
  • I pershtatshem per floke te lyer (brune, te kuqe dhe karrote).
COLOUR GODDESS Shampo & Conditioner

Original price was: 4600 Lekë.Current price is: 3680 Lekë.

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro