GLOV Ultra-Absorbent Premium Hair Towel Wrap

2500 Lekë

  • Jeni me nxitim në mëngjes, keni nevojë të lani flokët, por nuk doni t’i thani? Bëhu miq me turbanin tonë ikonë të flokëve Hair Wrap që thith ujin si një sfungjer ! Flokët thahen vetë, dhe ju me qetësi përgatiteni të dilni me kafenë e mëngjesit. Tingëllon mirë, hmm?
  • Ndryshe nga peshqirët e zakonshëm, turbani Hair Wrap nuk i ngatërron flokët, madje i lëmon butësisht, duke e bërë më të lehtë për t’i krehur.
  • Gjithashtu i përshtatshem për trajtime të kujdesit të flokëve. Nën ndikimin e nxehtësisë, flokët do të thithin më mirë masken ushqyese dhe keshtu do të ndihmojë në shkurtimin e kohës së trajtimeve të stilimit.
  • Është i vogël, i rehatshëm dhe i lehtë, i këndshëm, kështu që mund ta vendosni në bagazhin e dorës dhe ta çoni në një udhëtim të shkurtër fundjave jashtë qytetit, në palestër ose pishinë.
  • Xhentil me floket dhe vegan, I ripërdorshëm, Larje max. temperaturë 30 gradë
  • Është i certifikuar GRS, që do të thotë se është bërë nga 100% poliestër i ricikluar
GLOV Ultra-Absorbent Premium Hair Towel Wrap
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro