Expert Blowout Heat Nylgard 55mm

3500 Lekë

Furçë flokësh

Furçe e veshur me qeramikë, nxehet më shpejt dhe ruan nxehtësinë më gjatë

Teknologjia e joneve turmalinë hidraton kutikulën, I jep më shumë shkëlqim , eliminon elektrizimin dhe shpupuritjen e flokeve

Expert Blowout Heat Nylgard 55mm

3500 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro