MEN SCALP SHAMPOO & BODY WASH

1500 Lekë

  • I pasur me ekstrakte te shelgut te zi, qe permban acid salicilik i njohur për vetitë e tij antioksiduese dhe antiseptike, kontribon në heqjen e zbokthit
  • Me një aromë që na kujton myshkun, lëkurën e limonit dhe dardhën , kombinon shelgun e zi dhe ekstraktin e aspenit për të ndihmuar në qetësimin e skalpit, 2-in-1 Scalp mund të përdoret  si shampo flokesh dhe/ose shampo trupi.
  • EWG Verified ™, hipolergjik dhe i testuar dermatologjikisht, kjo shampo përfshin ekstrakt të farës së moringës, i njohur për vetitë e tij kundër ndotjes.

MEN SCALP SHAMPOO & BODY WASH

1500 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro