RESURRECTION Shampoo & Conditioner

Original price was: 4600 Lekë.Current price is: 3680 Lekë.

  • Eshtë krijuar nga profesionistë për të lënë flokët e dëmtuar të duken më elastik, të butë dhe të shëndetshëm. Kjo shampo për riparimin e dëmtimeve ka teknologji të patentuar, e cila ndihmon që kombinimi unik i përbërësve të kujdesit për flokët, të qëndrojnë në flokë gjatë gjithë ditës.
  • Shampo dhe balsam ndihmon në riparimin e flokëve të thatë të dëmtuar, ushqen dhe hidraton flokët.
  • Formuluar me Amodimethicone për të ndihmuar në riparimin e dëmtimeve të jashtme dhe zbutjen e kutikulës së flokëve në mënyrë që ato të duken më të shëndetshëm dhe të ndjehen të qetë, Kloruri Behentrimonium për lagështirë, kondicionim dhe ushqim dhe Ekstraktin Selaginella Lepidophylla, i njohur gjithashtu si ‘bima e ringjalljes’ me vetitë e mbajtjes së hidratimit.
  • Aromë me lëng frutash. E pershtatshme per floket te dobet dhe te demtuar.
RESURRECTION Shampoo & Conditioner

Original price was: 4600 Lekë.Current price is: 3680 Lekë.

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro