MOISTURE MANIAC SHAMPOO

2200 Lekë

Rifreskoni dhe hidratoni flokët me shampon Bed Head Moisture Maniacᵀᴹ. Ky formulim pa sulfate pastron flokët nga akumulimi i papastërtive, ndihmon në çkoklavitjen e flokëve me nyje dhe rrit rezistencën e flokëve ndaj dëmtimeve të ardhshme.

Flokët lihen të pastër, të rifreskuar, të lëmuar dhe të hidratuar!

Formuluar me një sistem pastrimi të butë pa sulfate që largon grumbullimet ​​për flokë të pastër dhe të freskuar, Kompleks Anti-Tangle për flokë të lëmuar dhe pa ngatërrim dhe vaj Argani, i cili është i pasur me antioksidantë dhe vitaminë E

E shkëlqyeshme për flokë pa jete dhe të thatë!

Masazhoni shampon në flokë të lagur, më pas shpëlajeni. Për shkak se shampo është pa sulfate, nuk do të shkumëzohet si një shampo normale, kështu që mos u shqetësoni nëse nuk keni shumë shkumë, ai ende po bën magjinë e tij! Për rezultate më të mira, vazhdoni me kondicionerin Moisture Maniac.

MOISTURE MANIAC SHAMPOO

2200 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro