Expert Blowout Shine Gold 44mm

2700 Lekë

  • Teknologjia më e fundit e qeramikës, furçe e veshur me qeramikë, nxehet më shpejt dhe ruan nxehtësinë më gjate, stilim më i shpejtë dhe më i mire
  • Teknologjia e joneve turmalinë hidraton kutikulën, i jep më shumë shkëlqim , eliminon elektrizimin dhe shpupuritjen e flokeve
  • Ne pjesen fundore ka nje kunj I cili ndihmon ne ndarjen e seksioneve te flokeve
  • Dizajn unik , qimet speciale të valëzuara rezistente ndaj nxehtësisë, maja te buta për flokët dhe skalpin
  • Gjendje ne 7 masa te ndryshme
Expert Blowout Shine Gold 44mm

2700 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro