PET GROOMING WIPES

1200 Lekë

  • Pecetat pastruese të ATTITUDE’s Furry Friends™ për kafshët shtëpiake – pa aromë.
  • Këto peceta hipoallergjike dhe vegane janë të buta për lëkurën e tyre, efektive në aromave të pakëndshme.
  • Peceta pa aromë me një formulim që favorizon përbërësit me origjinë bimore dhe minerale si ekstrakti qetësues i kamomilit
  • Përmban agjentë si glicerina për të hidratuar lekuren e kafshës suaj.
  • Hipoalergjik: i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.
  • Certifikuar PETA
PET GROOMING WIPES

1200 Lekë

SKU: 81160 Categories: ,
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro