PREGNANCY SHAMPOO

1800 Lekë

  • Ndërsa hormonet e shtatëzënësisë mund të japin “dëmin” e tyre, ju nuk mund të ankoheni për flokë qe i keni më të voluminooz dhe me shkëlqim! Nivelet e larta të estrogjenit nxisin rritjen e flokëve, kështu që shumë nëna do të vërejnë flokë më të shëndetshëm.
  • Dhe nëse nuk ka ndodhur ende, ska asnjë mënyrë më të mirë për ti trajtuar floket tuaj sesa me Shampon Natyrale të ATTITUDE!
  • Përmban ekstrakt të gjetheve të arganit, panthenol dhe proteina të grurit të hidrolizuar të njohur për të ushqyer dhe zbutur flokët. Përbërës hipoalergjikë dhe te pa demshem, shampoja jonë funksionon shume këndshem dhe është e sigurt për nënën dhe foshnjën!
  • Merrni një moment për veten tuaj dhe shijoni aromën delikate dhe qetësuese të lulëzimit të mollës.
PREGNANCY SHAMPOO

1800 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro