REBUILDING HAIR MASK 500mL

8400 Lekë

  • Maskë rindërtuese për flokë shumë të dëmtuar, me fibra të dobëta, struktura të ashpra dhe poroze.
  • I rikthen flokun protenianen e humbur, duke e riparuar kutikulen.
  •  Floke te bute, te fresket dhe te riparuar ne brendesi.

Perdorimi:  aplikojeni ne floke te paster dhe te lagur. Lereni 5-10 minuta dhe me pas shpelajeni.

Permban: Një përzierje që kombinon aromen e luleve të livandos, aromën depërtuese dhe pak të ëmbël të borzilokut dhe freskinë e limonit, duke i dhënë flokëve energji per  tu rigjeneruar dhe ristrukturuar.

Nuk permban: SLS & SLES / PARABEN / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCE / ARTIFICIAL COLORANTS

REBUILDING HAIR MASK 500mL

8400 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro