SERIAL BLONDE CONDITIONER

2400 Lekë

  • Kondicioneri Bed Head Serial Blonde TM ndihmon që flokët bjond të kthehen në më të mirët e tyre.Ndihmon në riparimin e dëmtimeve, forcimin e flokëve bjondë dhe mbrojtjen e flokëve nga elektrizimi dhe shpupuritja.Kondicioneri gjithashtu hidraton dhe zbut flokët.
  • Formuluar me Dimethicone për të mbrojtur dhe hidratuar flokët e dëmtuar, në mënyrë që të duken më të shëndetshëm dhe më të fortë, Kompleksi Kondicionues për të zbutur dhe ushqyer flokët bjondë,  Agjent Anti-Statik për të mbrojtur flokët nga elektrizimi dhe shpupuritja, Aminoacidet që janë blloqet e proteinave të flokëve më të fortë, dhe Protein Blend që është e njohur për të forcuar dhe strukturuar proteinat e flokëve.
  • Aromë tropikale ekzotike. Ideale per floke natyral bjond ose te lyer. Aplikohet ne gjatesi pas shampos, duke e lene te veproje 3-5 minuta, me pas shpelaje me uje te bollshem Per rezultate per te mira rekomandohet te perdoret me Serial Blonde Shampo.
SERIAL BLONDE CONDITIONER

2400 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro