SUBLIME HAIR MILK

4500 Lekë

Qumësht rigjenerues dhe kundër elektrizimit të flokëve

  • Zbut fibrën e flokëve
  • Eliminon efektin e dredhur, duke mbyllur kutikulat
  • I bën të gjitha llojet e flokëve të lehta për t’u krehur dhe ofron menaxhim ekstrem.

Rezultati i stilimit: efekt kundër elektrizimit, floke i bute, i menaxhueshem, me efekt natyral

Perdorimi: Thajini flokët me peshqir, shpërndajeni produktin nga mesi i gjatësisë deri në majat. Krihini para dhe pas aplikimit. Thajeni sipas dëshirës.

Këshilla:

  • Ideale për flokë kaçurrelë dhe me onde
  • I përshtatshëm edhe për flokë të hollë/mesatar për t’i zbutur dhe për t’i dhënë plotësi dhe butësi
  • Rekomandohet aplikimi në flokë të lagur dhe tharja e tyre.
SUBLIME HAIR MILK

4500 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro