SUBRINA HYDRO CONDITIONER

800 Lekë

  • Kondicioner hidratues që bllokon lagështinë, ç’koklavit , rrit elasticitetin dhe nuk rëndon flokët.
  • Përbërësi aktiv: Acidi hialuronik.
  • Lloji i flokëve: Normal dhe te thate
  • Perdorimi: Aplikoni pas shampo ne gjysmen e gjatesise se flokut. Lereni te veproje 2-3 min dhe shpelajeni me uje te bollshem
SUBRINA HYDRO CONDITIONER

800 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro