SUBRINA HYDRO SHAMPOO

800 Lekë

  • Shampo hidratuese që pastron butësisht dhe i mban flokët të hidratuar, pa i rënduar.
  • Përbërësi aktiv: Acidi hialuronik, glicerinë.
  • Lloji i flokëve: Normal dhe te thate
  • Perdorimi: Aplikoni shampon në flokë të lagur dhe masazhoni skalpin dhe flokët butësisht. Shpëlajini flokët  me ujë te bollshem. Për rezultate më të mira, kombinoni shampon me Hidro balsam.
SUBRINA HYDRO SHAMPOO

800 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro