SUBRINA MICELLAR CONDITIONER

800 Lekë

  • Qumështi kondicionues ringarkon hidratimin pa i rënduar flokët.
  • Ky formulim jo irritues dhe i butë i krijuar me teknologji të veçantë micellare përmirëson krehjen ne floke te lagur dhe të thatë dhe i lë flokët të ndjehen pa peshë, të fortë, të butë dhe të shkrifet.
  • Përbërësit aktivë: Panthenol ose sic quhet ndryshe pro-vitamina B5, Izomerat Sakarid.
  • Perdorimi: Aplikoni pas shampo ne gjysmen e gjatesise se flokut. Lereni te veproje 2-3 min dhe shpelajeni me uje te bollshem
SUBRINA MICELLAR CONDITIONER

800 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro