SUBRINA REPAIR SHAMPOO

800 Lekë

Shampo ushqyese që ndihmon në përmirësimin e strukturës së flokëve dhe parandalon ndarjen e majave dyshe.

Përbërës aktiv: Vaj Baobab, ekstrakt Baobab, Glicerinë.

Per flokë të thatë dhe të dëmtuar.

SUBRINA REPAIR SHAMPOO

800 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro