VIVIFYING REMEDY SENSITIVE SCALPS

8600 Lekë

  • Trajtim rigjallerues per skalpin e ndjeshem dhe floke te prirur per te rene. Nuk permban alkool.
  • Kryen nje veprim mjaft energjik ne bulbin e demtuar te flokut duke I rritur rezistencen, favorizon mikro qarkullimin, hidraton lekuren dhe siguron komoditet edhe ne lekurat me te ndjeshme.

Perdorimi: pas larjes se flokut me Micro-stimulating bath, aplikoni produktin ne skalp. Lereni per disa minuta duke e masazhuar skalpin ne levizje rrethore te mollzave. Pa shpelarje.

Perberesit:  Dynagen – nje perberes active I cili ushqen dhe forcon flokun.
Kafe jeshile organike e
pasur me substanca me veprim të fuqishëm biokimik, si polifenolet, taninet dhe kafeina, ka një efekt stimulues në metabolizmin qelizor. Ajo është gjithashtu shumë e pasur me acid klorogjenik, i cili ka një efekt antioksidues dhe mbrojtës efikas. Mente Biodinamike ka efekt freskues dhe gjallerues. Ofron lehtesim te menjehershem dhe rehati per lekuren tuaj. Geshtenja e eger organike permireson qarkullimin e eneve te gjakut si dhe forcon rrenjen e flokut. Kurse levorja e drurit forcon strukturen e flokut dhe ka veti anti-bakteriale. Ethical Mahogany  – antiseptic dhe rigjenerues per lekuren, gjallerues dhe I shton energji flokut.

VIVIFYING REMEDY SENSITIVE SCALPS

8600 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro