Work Out Wonder Set

3600 Lekë

  • Nje set fantastik per ata qe merren me sport dhe frekuentojne palestren
  • Peshqiri GLOV® Gym thith djersën, siguron mbrojtje të sipërfaqes se lekures gjatë stërvitjes, kërkon pak kohë për t’u tharë dhe pothuajse nuk zë fare  hapësirë në çantën tuaj të dorës. Është bërë nga fibra jonë teknike super-absorbuese, e ricikluar.
  • E shpikur për t’u perdorur gjatë aktivitetit fizik për të thithur  djersën, GLOV® Original Fiber Scrunchie i mban flokët lart dhe është pastruesi juaj më i dobishëm i grimit ose freskuesi i lëkurës, duke përdorur vetëm ujë! Vendoseni atë në kyçin e dorës ose përdoreni për të lidhur flokët tuaj gjatë stërvitjeve dhe më pas kthejeni në një dorëze kompakte për fytyrën, për t’i dhënë lëkurës tuaj një pastrim të shpejtë duke përdorur vetëm ujë!
  • Mund te lahen ne lavatrice me temperature max.30 grade pa perdorur zbutes
Work Out Wonder Set

3600 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro