ROOT COVER UP – RED

Original price was: 4600 Lekë.Current price is: 2300 Lekë.

Mbylle rrenjen, rifreskon fije, mbush boshlliqet dhe rimodelon konturin e flokeve!

Mund te perdoret dhe per vetulla.

8 nuanca

ROOT COVER UP – RED

Original price was: 4600 Lekë.Current price is: 2300 Lekë.

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro