BATHROOM CLEANER

850 Lekë

  • Pastrues natyral për tualetin, hidrosanitaret, pllaket, lavamanin qe vertete funksionon
  • Me përbërës të bazuar në bimë dhe minerale si saponina, një agjent i fuqishëm pastrues natyror dhe ekstraktet e cajit jeshil antibakterial efikas per nje tualet te paster
  • Nje aromë e freskët dhe e pastër nga agrumet., ben qe pastrimi te mos jete stres
  • Largon shtesat e sapunit, smerçit, mykut dhe cdo lloj papastertie tjeter.Thjesht spërkateni mbi siperfaqen qe do te pastroni dhe kaloni nje sfungjer te paster per rezultate me te mira lereni te veproje disa minuta
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme: i testuar dermatologjikisht dhe hipoalergjik për të minimizuar acarimin e lëkurës.
  • ECOLOGO®Certifikuar: pastrues shtëpiak i qëndrueshëm dhe i biodegradueshëm.

 

BATHROOM CLEANER

850 Lekë

SKU: 40480 Categories: , , ,
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro