CLARIFYING SHAMPOO

1500 Lekë

  • E pasur me ekstraktete gjetheve të çajit të bardhë me përqendrimit të lartë antioksidantNdihmon gjithashtu për të mbrojtur flokët tuaj nga oksidimi i përditshëm.Falë ekstraktit të saj të pastrimit të gjetheve të limonit, ju mund t’i jepni flokëve tuaj një pastrim të thellë për të rivendosur shkëlqimin e saj, madje edhe më shumë nëse jeni duke përdorur produkte stilimi.Gjithashtu, do të pëlqeni aromën e saj që na kujton çajin Earl Grey dhe kastravecin e freskët.
  • Hipolergjik dhe i testuar dermatologjikisht, Shampo përfshin ekstrakt të farës së moringës, e njohur për vetitë e saj kundër ndotjes.
  • Për rezultate të pastrimit të thellë, përdorni balsamin pasi përdorni Shampon.Për flokë të bukur, nga rrënja deri në fund!
CLARIFYING SHAMPOO

1500 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro