CURLY POTION

4700 Lekë

  • Formon, modelon dhe hidraton kaçurrelat. Krijon ndarje dhe përkufizim perfekt
  • Lime, portokall, xhenxhefil, dëllinjë, arrëmyshk, një buqetë e mprehtë dhe pikante për një linjë ushqyese intensive , që ndihmon në mbajtjen e  kaçurrelave dhe ondeve  për një kohe te gjate

Perberesit: Liquorice biodinamik  riaktivizon mikro-qarkullimin dhe ka nje veprim qetesuaes duke minimizuar cdo acarim te skalpit. St. john’s wort organik  ka veti radikale mbrojtese si dhe ruan rinine e fibrave te flokut tuaj. Ethical Andiroba- inkurajon rritjen e nje floku te shendetshem. Eshte perfekte per floket kacurrel, pasi u rikthen elasticitetin, I zbut dhe I ushqen

Perdorimi: aplikoni sasine e deshiruar ne floke te lagur ose te thate, dhe me pas vazhdoni me stilimin.

CURLY POTION

4700 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro