GIMME GRIP SHAMPOO

2200 Lekë

  • Kjo shampo ndihmon në dhënien e ndjesisë së flokëve të ditës së dytë duke shtuar vëllim, trup dhe strukturë. Pastron thellësisht flokët nga papastertite e akumuluara që i rëndojne ato dhe siguron volum në mënyrë që flokët të lihen të freskët dhe të gatshëm për stilimin.
  • Formuluar me Teknologjinë Uploader që i jep mundesi flokut te holle dhe te sheshte te memorizojne volumin, Sistemi pastrues i shkumëzimit që pastron flokët nga papastërtitë, dhe akumulimet, Ekstraktet e Pomegrante, te njohur për aftësitë e tyre antioksiduese dhe Ekstrakti Guarana, një stimulues i forte, i njohur për vetitë e tij terapeutike.
  • Aromë e frutave te kuqe. Ideale per floke te holle dhe te sheshte.Per rezultate me te mira perdoreni me kondicionerin Gimme grip
GIMME GRIP SHAMPOO

2200 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro