LAUNDRY DETERGENT CITRUS ZEST

1900 Lekë

  • A e dini se shumë detergjentë rrobash përmbajnë enzima që tretin papastërtitë? Fatkeqësisht, këto enzima gjithashtu mund të irritojnë lëkurën tuaj delikate.
  • Detergjenti ATTITUDE Nature + TechnologyTM – Citrus Zest është ECOLOGO® i Çertifikuar, i qëndrueshëm dhe i biodegradueshëm dhe përdor vetëm përbërës natyralë dhe efektivë të tillë si ekstrakt çaji jeshil antibakterial.
  • Detergjenti ynë i rrobave është po aq i butë për rrobat tuaja sa për lëkurën tuaj. Nuk përmban enzima dhe është i përshtatshëm për të gjithë familjen. Formula jonë hipoalergjike është përmirësuar me një aromë agrumesh energjike për 35 larje të freskëta dhe aromatike.
LAUNDRY DETERGENT CITRUS ZEST

1900 Lekë

SKU: 42034 Categories: , , ,
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro