Lavender Lamp Fragrance

1400 Lekë

Aroma qetësuese e livandës përzihet butësisht me vajra esencialë mente dhe patchouli dhe gjallërohet me notat e agrumeve.

Parfumet tona të llambave janë prodhuar në Angli dhe përmbajnë përbërës natyralë. Me to mund  të aromatizoni, por ne te njejten kohe edhe te dezinfektoni ajrin ne ambientin tuaj

Notat e aromes :

  • Mente
  • Lavander
  • Patchouli

250ml

Lavender Lamp Fragrance

1400 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro