Sicilian Lemon Lamp Fragrance

1400 Lekë

Limonët me lëng, lime dhe portokall stazhonohen me shtimin aromatik të barbarozës jeshile. Një aromë stimuluese dhe e lezetshme, plot energji freskuese.

Parfumet tona të llambave janë prodhuar në Angli dhe përmbajnë përbërës natyralë. Me to mund  të aromatizoni, por ne te njejten kohe edhe te dezinfektoni ajrin ne ambientin tuaj

Notat e aromes :

  • Lime
  • Barbaroze
  • Lekure limoni

250ml

Sicilian Lemon Lamp Fragrance

1400 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro