Midnight Oud Lamp Fragrance

1400 Lekë

Aroma e pasur dhe joshëse e shkarpave te thata, është e mbushur me agrume të shijshme, ndërsa notat e paçulit, vaniljes dhe myshkut i japin elementë themelorë të ngrohtësisë kësaj arome të shkëlqyer.

Parfumet tona të llambave janë prodhuar në Angli dhe përmbajnë përbërës natyralë. Me to mund  të aromatizoni, por ne te njejten kohe edhe te dezinfektoni ajrin ne ambientin tuaj

Notat e aromes :

  • Dru te cmuar
  • Shkarpa
  • Myshku

250ml

Midnight Oud Lamp Fragrance

1400 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro