Baby Powder Lamp Fragrance

1400 Lekë

I butë dhe luksoz, Baby Powder është i përsosur për çdo dhomë në shtëpi tuaj dhe do tju sjelle kujtime të asaj erës së mire të foshnjës së porsalindur.

Trëndafili pluhur, peoni me delikatesen e tij dhe zambaku i bardhë, përzihen bashke në nje ene prej druri të butë, duke perftuar nje mase kremoze të myshkut të bardhë dhe benzoinës.

Notat e aromes :

  • Trendafil
  • Iris wood
  • Myshku

250ml

Baby Powder Lamp Fragrance

1400 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro