MOISTURE RICH CONDITIONER

1500 Lekë

  • Të gjithë i dimë përfitimet e shumta shëndetësore të quinoas, por jo të gjithë e dinë që përmbajtja e lartë e lizinës së quinoas antike nxit rritjen dhe riparimin e flokëve, duke shfaqur një aromë që na kujton gujavën dhe manaferrat
  • Kondicioneri Moisture i ATTITUDE është i pasuruar me proteina quinoa dhe jojoba për të ndihmuar në ushqimin, hidratimin, riparimin dhe mbrojtjen e flokëve.
  • Ideale për flokët pa jete, të thatë dhe të brishtë, shton shkëlqim dhe siguron hidratim të thellë.Hipoalergjik dhe i testuar dermatologjikisht, Kondicioneri ynë i pasur me ekstraktet e farës së moringës, e njohur për vetitë e saj kundër ndotjes.
  • Për rezultate optimale të hidratimit, përdorni Shampon Moisture para se të aplikoni Kondicionerin.Për flokë të bukur, nga rrënja deri në fund!
MOISTURE RICH CONDITIONER

1500 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro