MOISTURE RICH SHAMPOO

1500 Lekë

  • E pasur me ekstrakte te lizines, proteina kuinoa dhe jojoba për të ndihmuar në ushqimin, hidratimin, riparimin dhe mbrojtjen e flokëve.
  • Me një aromë që na kujton gujaven dhe frutat e pyllit, kjo shamposhton shkëlqim dhe siguron hidratim të thellë
  • Ideale për flokë te thatë dhe të brishtë.Për rezultate më të mira në riparimin e dëmtimit, përdorni balsamin  Moisture Rich pasi përdorni shampon.
  • EWG Verified ™, hipolergjik dhe i testuar dermatologjikisht, kjo shampo përfshin ekstrakt të farës së moringës, i njohur për vetitë e tij kundër ndotjes.

MOISTURE RICH SHAMPOO

1500 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro