NOURISHING & STRENGTHENING CONDITIONER

1500 Lekë

  • A e dini se ullinjtë janë të pasur me yndyrna të shëndetshme dhe antioksidantë? Në fakt, gjethet e ullirit janë gjithashtu të mbushura me këto lëndë ushqyese të shëndetshme. Me aromën e saj që na kujton dardhën dhe xhenxhefilin, kondicioneri ushqyes dhe forcues kombinon me se miri gjethet e ullirit me vajin e rrushit, i përdorur gjerësisht për vetitë e tij shëruese dhe hidratuese.
  • Ideale për flokë të thatë dhe të dëmtuar, ky konditioner ndihmon në hidratimin dhe forcimin e flokëve të stresuara.
  • Hipolergjik dhe i testuar dermatologjikisht.
  • Për rezultate më të mira të riparimit të dëmtimit, përdorni Shampon Nourishing & Strengthening para se të aplikoni Kondicionerin.Për flokë të bukur, nga rrënja deri në fund!
NOURISHING & STRENGTHENING CONDITIONER

1500 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro