NURTURING DROPS

4900 Lekë

  • Serum i cili ushqen, eleminon majat dyshe, si dhe mbron floket nga burimet e nxehtesise dhe agjentet e jashtem.
  • I jep flokeve nje pamje te shendetshme dhe plot shkelqim.

Perdorimi: aplikoni nje sasi te vogel ne majat e flokeve. Mund te perdoret ne floke te thate dhe te lagur.

Perberesit: Biodynamic marrubium- Përforcon strukturën e flokëve, duke rritur mbrojtjet natyrore kundër rrezatimit ultraviolet. Kuinoa e zeze Organike e pasur ne proteina vegjetale, e cila ushqen dhe e mbron fibren e flokut  Amla – Ofron shkëlqim në flokë, ushqen dhe fuqizon.

Nuk permban: PARABENS / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCE / ARTIFICIAL COLORANTS / ALCOHOL

NURTURING DROPS

4900 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro