Orange & Cinnamon Lamp Fragrance

1400 Lekë

Aroma ndjellëse e portokallit plotësohet me notat e ngrohta të kanellës dhe karafilit. Nuancat e xhinxherit ngjallin kujtime të pomadave tradicionalë.

Parfumet tona të llambave janë prodhuar në Angli dhe përmbajnë përbërës natyralë. Me to mund  të aromatizoni, por ne te njejten kohe edhe te dezinfektoni ajrin ne ambientin tuaj

Notat e aromes :

  • Portokall
  • Kanelle
  • Karafil

250ml

Orange & Cinnamon Lamp Fragrance

1400 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro