White Tea Lamp Fragrance

1400 Lekë

Një aromë bukur e freskët dhe aromatike, që kombinon çajin jeshil me tone të lehta jasemini. E zbutur me një nuancë nga pluhuri i drurit te sandalit, kjo aromë është një sfond i përkryer elegant për çdo shtëpi.

Parfumet tona të llambave janë prodhuar në Angli dhe përmbajnë përbërës natyralë. Me to mund  të aromatizoni, por ne te njejten kohe edhe te dezinfektoni ajrin ne ambientin tuaj

Notat e aromes :

  • Lino
  • Caji leshil
  • Myshk

250ml

White Tea Lamp Fragrance

1400 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro