Peony Lamp Fragrance

1400 Lekë

Një buqetë e bukur me peoni, me një nuancë molle të kuqe të freskët, myshku delikat dhe lule jasemini, karafil dhe trëndafili prej kadifeje.

Parfumet tona të llambave janë prodhuar në Angli dhe përmbajnë përbërës natyralë. Me to mund  të aromatizoni, por ne te njejten kohe edhe te dezinfektoni ajrin ne ambientin tuaj

Notat e aromes :

  • Molle
  • Peony
  • Myshk

250ml

Peony Lamp Fragrance

1400 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro