Oriental Spice Lamp Fragrance

1400 Lekë

E ngrohtë, joshëse dhe e mbushur me intriga orientale. Kënaquni në aromën pikante të anises yll, e mbeshtjelle nga notat ngrohëse të arrëmyshkut dhe kanellës. Pikat e karafilit dhe xhinxherit të bardhë e balancojnë bukur këtë aromë.

Parfumet tona të llambave janë prodhuar në Angli dhe përmbajnë përbërës natyralë. Me to mund  të aromatizoni, por ne te njejten kohe edhe te dezinfektoni ajrin ne ambientin tuaj

Notat e aromes :

  • Ylli anises
  • Arremyshk
  • Kanelle

250ml

Oriental Spice Lamp Fragrance

1400 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro