PERFECT TAN SET

2500 Lekë

Seti GLOV Perfect Tan përfshin dy doreza – GLOV Tan Away dhe GLOV Tan Mitt, falë të cilave aplikimi i produkteve nxires do të jetë i thjeshtë dhe i shpejtë, dhe më e rëndësishmja – pa vija dhe njolla!

  • Doreza për peeling trupi GLOV Tan Away do t’ju ndihmojë të hiqni epidermën e vdekur, të lëmoni lëkurën përpara se të aplikoni nxiresin dhe gjithashtu të lehtësojë heqjen e nxirjes pas disa ditëshi. Perbehet nga  83% bamboo viscose, 17% polyester dhe rekomandohet te lahet me dore.
  • GLOV Tan Mitt është një dorezë për aplikimin e produkteve nxires, falë së cilës ju mund të aplikoni lehtësisht dhe shpejt produktin tuaj të preferuar. I përshtatshëm për produkte me shkumë, spray ose locion. Doreza përshtatet në mënyrë të përkryer me dorën, nuk rrëshqet dhe për këtë arsye mbron duart dhe thonjtë nga ndotja. GLOV Tan Mitt nuk e thith produktin, siguron konsumin minimal të tij. Perbehet nga 100% poliester dhe rekomandohet te lahet me dore.

Out of stock

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro