PREGNANCY STRETCH OIL

2400 Lekë

  • Strijat ndodhin për shkak se lëkura nuk mund të kapërcejë pas një periudhe të rritjes intensive
  • Vaji i Strijes së barkut është formuluar për të ndihmuar në ruajtjen e elasticitetit të lëkurës tuaj gjatë shtatzënisë.
  • Me përbërës natyralë, hipoalergjik dhe te pa demshem, vaji ynë hidratues me veprim të shpejtë përmban vajra të pasur me antioksidantë të arganit dhe bajames për të forcuar dhe ushqyer lëkurën, ndërsa është i sigurt për nënën dhe foshnjën.
PREGNANCY STRETCH OIL

2400 Lekë

SKU: 18111 Categories: , , , ,
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro