PURIFYING HAIR BATH DRY SCALPS

3700 Lekë

  • Shampoo me veti qetesuese e cila mundeson pastrimin e zbokthit te thate.
  • Favorizon ribalancimin hidratimit ne skalp, duke mundesuar pastrim delikat te lekures.

Perberesit:  Rozmarine Biodinamike ka veti antimikrobike dhe freskuese. Ideale per trajtimin e skalpeve te irrituara.

Shelg Organik permban phytocomplex, vecanterisht I pasur me flavonoide i cili ka veti anti-bakteriale dhe anti-inflamatore. Ethical Teak – forcon strukturen e flokut dhe ka veti anti-bakteriale. Ethical Mahogany – antiseptik dhe gjallerues per lekuren, duke i shtuar energji flokut.

Nuk permban: SLS & SLES / PARABEN / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCE / ARTIFICIAL COLORANTS

PURIFYING HAIR BATH DRY SCALPS

3700 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro