SCALP MASSAGE BRUSH

1900 Lekë

Masazhatori i kokës që promovon shëndetin!

Nëse do të përmendnim një nga gjërat më të këndshme në botë, nuk do të kishim asnjë hezitim të përgjigjenim: masazh. Është sinonim i relaksimit, një moment për veten tuaj, relaks total. A e dini se masazhi i kokës është po aq i rëndësishëm sa masazhi i trupit?

  • Furça jonë e masazhit të kokës prodhon endorfinë, redukton stresin dhe ju jep menjëherë ndjenjën e kënaqësisë.
  • Masazhimi i kokës stimulon folikulat e flokëve, stimulon qarkullimin e gjakut dhe rritjen e flokeve tuaja.
  • Eshtë gjithashtu ideale për përhapjen e shampos mbi flokë, kështu që shkon kudo pa pasur nevojë ta lani përsëri.
  • Doreza e rehatshme siguron përdorim të rehatshëm.
  • Si ta përdorni:
  • Lagni flokët dhe aplikoni shampon tuaj të preferuar.
  • Përdorni furçën e masazhit të kokës GLOV për të masazhuar kokën me lëvizje të vogla rrethore duke e shpërndarë produktin mbi flokët dhe lëkurën e kokës.
  • Vazhdoni të masazhoni gjatë shpëlarjes për të hequr produktin e tepërt.
SCALP MASSAGE BRUSH

1900 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro