SUBRINA DETOX MASK

800 Lekë

  • Maskë e lehtë hidratuese që ushqen flokët, rikthen hidratimin dhe krijon flokë të butë, pa i rënduar.
  • Siguron forcë dhe i jep flokëve një shkëlqim. Gjithashtu parandalon elektrizimin dhe e bën më të lehtë krehjen.
  • Përbërësit aktivë: Ekstrakt Calendula, Ure.
  • Lloji i flokëve: Për të gjitha llojet e flokëve me skalp problematik.
  • Maska Detox bën mrekulli së bashku me Detox Scrub dhe Detox Shampo.

 

SUBRINA DETOX MASK

800 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro