SUBRINA KERATIN THERAPY

2700 Lekë

  • Ampulat e Keratin Therapy forcojnë dhe mbrojnë flokët e dëmtuar nga brenda jashtë dhe parandalojnë keputjen e tyre dhe krijimin e majave dyshe.
  • Përbërësit aktivë: Keratin, Panthenol.
  • Lloji i flokëve: Trajtim intensiv i flokëve jashtëzakonisht të dëmtuar, te trajtuar kimikisht
  • Perdorimi: Lani flokët tërësisht – zgjidhni shampon sipas nevojave të flokëve – Ngjyrë, Riparues, Hydro, ose Pure. Përgatitni në një ene përzierjeje 15-20 gram nga çdo kondicioner Subrina Professional (flokë të gjatë) dhe shtoni 1/2 ampulë Keratin Therapy. Përshtatni sasinë e maskës sipas gjatësisë së flokëve. Aplikojeni përzierjen në flokë të tamponuar me peshqir, duke filluar nga gjatësia e flokëve. Asnjëherë mos e aplikoni përzierjen në skalp. Shperndajeni në mënyrë të barabartë dhe lëreni për 5-10 minuta., me pas shpëlajeni me ujë te bollshem
SUBRINA KERATIN THERAPY

2700 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro