SUBRINA SHINE SPRAY

1400 Lekë

  • Spray per shkëlqim i jep flokëve atë ndjenjën luksoze të sallonit, duke kontrolluar flokët që elektrizohen dhe maskuar e se miri pamjen e majave dyshe dhe të thata.
  • Aplikojeni ne floke te thate per ekstra shkelqim.
SUBRINA SHINE SPRAY

1400 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro