VOLUME & SHINE SHAMPOO

1500 Lekë

  • E pasur me ekstrakte te sojes e cila eshte e njohur perrritjen e trashësisë se flokëve dhe përqendrimin e lartë të proteinave.
  • Menje aromë që na kujton portokallin dhe kardamomin, kjo shampo me ekstrakte te boronices shton dendesine e flokëve, duke krijuar flokë të trashë dhe me shkëlqim
  • Ideal e per floke te holle. Për rezultate më të mira në shtimin e volumit perdorni balsam Volume&Shine pas perdorimit te shampos.
  • EWG Verified ™, hipolergjik dhe i testuar dermatologjikisht, kjo shampo përfshin ekstrakt të farës së moringës, i njohur për vetitë e tij kundër ndotjes.
VOLUME & SHINE SHAMPOO

1500 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro