CLARIFYING CONDITIONER

1500 Lekë

  • A e dini se ekstrakti i gjetheve të çajit të bardhë vonon procesin e plakjes falë përqendrimit të lartë antioksidanteve?Ndihmon gjithashtu për të mbrojtur flokët tuaj nga oksidimi i përditshëm.Falë ekstraktit të gjetheve të limonit, ju mund t’i jepni flokëve tuaj një pastrim të thellë për të rivendosur shkëlqimin e tyre, madje edhe më shumë nëse jeni duke përdorur produkte stilimi.Gjithashtu, do të pëlqeni aromën e saj që na kujton çajin Earl Grey dhe kastravecin e freskët.
  • Hipolergjik dhe i testuar dermatologjikisht, Shampo përfshin ekstrakt të farës së moringës, e njohur për vetitë e saj kundër ndotjes.
  • Për rezultate të pastrimit të thellë, përdorni Shampon Clarifying para se të aplikoni Kondicionerin.Për flokë të bukur, nga rrënja deri në fund!
CLARIFYING CONDITIONER

1500 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro